Ahşap Plastik Kompozit Üretim Hattı

  1. Giriş
  2. Ürünler
  3. Yeni Yapı Malzemeleri Makine
  4. Ahşap Plastik Kompozit Üretim Hattı

Ahşap Plastik Kompozit Giriş
Anti-asit, antiseptik, yanmaz, su geçirmez ve güzel ve zarif görünüm özelliği ile, bu yapı malzemeleri daha ve tüm dünya ve piyasa genelinde daha popüler, şimdi, diğer ülkelere, Kuzey Amerika ve AB'den devretmiştir hale gelmektedir. Bu WPC yakın gelecekte saf ahşap değiştirmeniz gerekir beklenmektedir. Ayrıca, WPC tamamen geri dönüştürülebilir ve dramatik çevre maliyetini ve etkisini azaltarak, çoğaltılamaz.

Ahşap Plastik Kompozit Üretim Hattı Avantajları
Yıllardır WPC makine sektöründe yapan firmamız, bağımsız bir araştırma ekibi organize etti.Birinci sınıf ürün kalitesi yanı sıra, tüm servis yuvarlak, müşterilerimizin bizden ürün satın almak için güvenli hissettiriyor.

1. ahşap plastik kompozit üretim hattı gelişmiş tasarım ve birinci sınıf kalite ile birlikte geliyor. Firmamız bu ürün için birkaç patent verilmiştir.
2. Resmi sertifikası: CCC, CE, GOST, ve ISO9001.
3. Makinenin kalitesini sağlamak için, vida ve makine varil 15.000 saate çalışma hayatını sağlayan, üstün malzeme ve ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir.
4. PLC kontrol sistemi ve Omron sensörleri sayesinde, üretim süreci doğru bir şekilde kontrol edilebilir.
5. inşaat malzemesi makineleri için aksesuarlar vb Siemens, Omron, ABB gibi uluslararası ünlü markanın tüm vardır
6. % 50 fazla enerji maliyeti Çin'deki diğer tedarikçilerden ürün ile karşılaştırıldığında, bizim odun plastik kompozit üretim hattı ile kullanıcılar için kaydedilebilir.
7. hammadde PP, PE, PVC, ABB ve çeşitli tahta tozu ve / veya bitki fiber olabilir.
8. Ürünün bu mükemmel aralığı karıştırma oranına sahiptir. Bazı özel formüllerin kontrolü altında, odun tozu üzerinde% 70 üretim için eklenebilir.

Ahşap Plastik Kompozit Üretim Hattı Teknik Parametreler

Ürün HIM-WPC-80 HIM-WPC-120 HIM-WPC-200
Kapasite (kg / saat) 55-80 85-120 125-200
Ekstruder Isıtma Gücü (kw) 24 36 46
Ana Motor (kw) 55 74 110
Toplam Güç (kw) 91 124 199
Boyut (U x G x Y) (m) 16×1.5×2.3 20×1.5×2.5 22×1.6×2.7

Ahşap Plastik Kompozit Üretim Hattı Akış Şeması
Ağaç lifi -> Elyaf kırıcı makinesi -> Yüksek hızlı mikser (Kurutma ve karıştırma) -> Kırma -> Extruder -> Şekillendirme ve soğutma -> off Hauling -> Kesme. Ve ayrıntılı bilgi için, aşağıdaki tabloya başvurun

İlgili İsimler
WPC Üretim Hattı

Geribildirim formu