Hakkimizda
  1. Giriş
  2. Hakkimizda

1998 yılından bu yana, HiSuccess Uluslararası Makine Limited düşük karbon yapı malzemeleri teknolojileri ve ekipmanları setleri geliştirilmesi taahhüt edilmiştir. Yapı malzemeleri makine sektöründe 15 yılı aşkın çabalarıyla, HiSuccess Uluslararası çevre dostu yapı malzemeleri üzerinde bir teknoloji, patent, formül ve formülasyonun serisi, yanı sıra özel know-how elde etti. Eğer böyle bir izolasyon paneli, beton blok, alüminyum kompozit panel, vb, yalıtım malzemeleri makine daha sonra bizim aralığında, beton blok yapma makinesi, hem de metal ve plastik işleme hattı olacak gibi düşük karbonlu yapı malzemeleri için üretim hatları arıyorsanız mükemmel seçimler.

HiSuccess International'dan yapı malzemesi makineleri yaygın böylece Ortadoğu, Türkiye, Batı ve Doğu Avrupa, BDT, Rusya, Güney ve Doğu Asya, Güney Amerika, Afrika ve dahil olmak üzere tüm dünyada müşterilerinin tesislerinde monte edilmiştir.

Misyonumuz çevreyi ve dünyayı korumak için düşük karbonlu İnşaat Malzemeleri üretmek için gidiyoruz müşterilerine en iyi teknoloji ve yapı malzemesi üretim hatları sağlamaktır. Bizim personel, yüksek güvenilirlik, üst teknoloji ve mükemmel hizmet ile birinci sınıf makine sağlamaya hazırdır.

HiSuccess Uluslararası dünyayı korumak için tüm dünyada arkadaşları ile işbirliği bekliyor.